Modern Apartment Malaga Center

  • 95 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το Modern Apartment Malaga Center 95 τ.μ. Απέχει μόνο 12 λεπτά με τα πόδια από το Πολιτιστικό Κέντρο La Casa Invisible.

Αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνει χώρο καθιστικού και κουζίνα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και πλυντήριο. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών, δωρεάν καλλυντικά και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Για μεγαλύτερη άνεση, το Modern Apartment Malaga Center διαθέτει ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και φούρνο.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόνο 550 μέτρα από το Μουσείο Jorge Rando. Το Μουσείο Πικάσο απέχει μόνο 11 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα, ενώ η στάση λεωφορείων Plaza Capuchinos βρίσκεται μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα. Το Modern Apartment Malaga Center βρίσκεται μόνο 1 χλμ. από την Πλατεία Plaza de la Constitucion. Αυτό το κατάλυμα είναι σε απόσταση 5 χιλιομέτρων από το αεροδρόμιο ΜάΛαγας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Modern Apartment Malaga Center
Wintowinrentals Goleta Suites 0B En Malaga, Espana
Τιμή μόνο για κινητά

Wintowinrentals Goleta Suites 0B En Malaga, Espana

58 μ από το κατάλυμα
Bright, Quiet And Nice Ground Floor In The Center
Τιμή μόνο για κινητά

Bright, Quiet And Nice Ground Floor In The Center

9.2
Άριστο 79 σχόλια
124 μ από το κατάλυμα
USD 124 USD 112
ανά νύχτα
Holidays2Malaga Alta City Center Renovated 2 Bedrooms Apartment Wifi
Τιμή μόνο για κινητά

Holidays2Malaga Alta City Center Renovated 2 Bedrooms Apartment Wifi

6.8
Ευχάριστο 40 σχόλια
151 μ από το κατάλυμα
USD 241 USD 217
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Malaga Train Station
    1,8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Υπηρεσίες καθαριότητας
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Στεγνοκαθαριστήριο
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Γεύματα

    • Δείπνο

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Αναψυχή

    • Παραλία
    • Καραόκε
    • Ζωντανή ψυχαγωγία
    • Νυχτερινό κλαμπ

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Υποαλλεργικά δωμάτια
    • Ανελκυστήρας
    • Μηχάνημα ΑΤΜ
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 22:00
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCTU0000290270003698640000000000000000VFT/MA/682703,VUT/MA/68270
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Modern Apartment Malaga Center;
      Το Modern Apartment Malaga Center βρίσκεται κοντά σε Μουσείο Γυαλιού και Κρυστάλλου.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Modern Apartment Malaga Center;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Modern Apartment Malaga Center περιλαμβάνουν Πολιτιστικό Κέντρο Centre Pompidou Málaga, που απέχει 20 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Modern Apartment Malaga Center;
      Η τιμή κράτησης στο το Modern Apartment Malaga Center θα είναι 291€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα περιλαμβάνουν El Pimpi και Bocateria Los Delfines και απέχουν μόνο 9 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 95 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο ΜάΛαγας
    13 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Malaga Train Station
    1,8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Modern Apartment Malaga Center
    100% Αληθινά Σχόλια

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο